ardea

0 bejegyzést írt és 247 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Hetényi Zoltán nem ezt érdemelte 2010.12.23. 15:36 F. Kapus..
Jégkorong 3 éves a jégkorongblog 2010.11.08 07:00:00
Vagyunk kik, akarunk mit címmel írtunk bejegyzést 2007. november 8-án, lefektettük az alapokat, elindultunk. Új koncepciót 2008. november 8-án nem kellett fogalmaznunk, majd 2009. november 8-án egyebek közt erről beszéltünk: "Persze így is túlnőtt rajtunk az egész, olykor úgy…..
Szerdán mindkét svédországi csatárunk idegenben lépett jégre, és mindketten pontot szereztek. Vas János a Bofors otthonában lőtt győztes gólt, amivel 2-1-re nyert a Tingsryd. Az 1-1-gyel zárult 65 perc után büntetőlövések következtek, válogatott csatárunk az 1. és a 4. körben…..
Nyernie nem sikerült az EBEL-éllovas Klagenfurt otthonában a Sapa Fehérvár AV19-nek, de az 5-2-es vereség vállalhatónak tekinthető. Aminek külön örülünk: mindkét gólunkat a második sorunk ásza, Palkovics Krisztián szerezte. A további eredmények: Linz–Medvescak…..
ardea 2010.10.27 09:46:29
@sutyi2:
"Megegyeztünk az IBUSZ-szal, hogy elõvételben a budapesti IBUSZ-irodában (Oktogon tér) lehet álló és diákjegyeket rendelni, és a jegyeket a tornát megelõzõ napon, november 11-én át is lehet venni az IBUSZ-irodában. Szeretnénk kedvezni az 1500 bérletesünknek is, a nagyon olcsó bérletárakból további 20% kedvezményt kapnak a Sapa Fehérvár AV19 2010/2011-es szezonbérlettel rendelkezõ drukkerek. A három napos diákbérlet 1500 forint, ebbõl lehet még a 20% kedvezmény, a felnõtt állóbérlet 3500 forint, ebbõl szintén. Ülõbérletet nem árusítunk, mert eléggé korlátozott lesz az ülõhelyek száma."

Telenor Hoki Kupa, Székesfehérvár, 2010. november 12-14.
Jegyárak: diák/nyugdíjas 750 ft, álló 1500 ft, ülõ 2500 ft.
Bérletárak: diák/nyugdíjas 1500 ft, álló 3500 ft. (A Sapa Fehérvár AV19 érvényes bérletével 20% kedvezmény a bérletárakból)

A Telenor Hoki Kupa (november 12-14.) jegyeit elővételben megvásárolhatják Székesfehérváron az Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok jegypénztárában az alábbi időpontokban:
október 26. kedd 17:00-20:00
október 30. szombat 18:00-20:00
november 2. kedd 17:00-20:00
november 6. péntek 18:00-20:00
A Fehérvár-farm 7-0-ra verte az utóbbi időben jó játékot nyújtó Steauát a Mol Liga keddi fordulójában. Az EBEL-játékosok húzták a csapatot, Fodor Szabolcs mesterhármast szerzett. A csatár egy év Mol Liga-szezon után tért vissza az osztrák nyílt bajnokságba, de a farmba is…..
2-1-re és 3-2-re is vezetett a magyar EBEL-csapat Bécsben, végül mégis éppúgy hét gólt kapott ellenfelétől, mint az első körben hazai jégen. A Sapa Fehérvár AV19 találatait sorrendben Martz, Ladányi és Vas Márton szerezték, Sofron kétszer is asszisztált. Házi gólkirályunkat…..
"Úgy érzem, fejben kell helyrejönnöm" – mondja Mihály Árpád, a Sapa Fehérvár AV19 csatára. A székely támadó az előző szezonban ontotta a gólokat, csak egy egységgel teljesített a meccs/pont átlag alatt az EBEL-ben, csapata legeredményesebbje volt. Az idén…..
"Jó mérkőzést szeretnénk játszani Ljubljanában. Az Olimpija az idén megmutatta, képes olyan teljesítményre, mint a miénk volt a Salzburg ellen, tehát nagyon megnehezíthetik a dolgunkat" – mondta blogunknak Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője. A Salzburgot…..
ardea 2010.10.03 19:23:43
ardea 2010.10.03 19:47:26
ardea 2010.10.03 20:20:53
A magyar válogatott története egyik legjobb harmadát produkálta a lengyel meccs utolsó húsz percében. A divízió 1-es világbajnokság második játéknapjának második meccsén egy harmad alatt négy gólt lőttünk a Szlovénia ellen még bivalyerős Lengyelországnak. Mivel negyven perc…..
Remélem, hogy már az elejétől jó játékkal tudunk kirukkolni, és győzzön a jobbik, mondta a lengyelek elleni mérkőzés előtt Szélig Viktor csapatkapitány. Azt mindenki tudja, hogy ma délután többet kell mutatnunk, mint tegnap. Hajtás alatt elmeséljük, hogy miért. Kemény…..
Minden idők egyik legizgalmasabb divízió 1-es világbajnoksága következik. Nagy öröm, hogy a tavalyi tragédiával szemben idén semmi sem zavarta meg a magyar válogatott előkészületeit. A játékosok és az edzők minőségében-hangulatában remek felkészülésről számoltak be. Igen…..
A meccsre koncentrálunk, a pezsgőnek utána is lesz ideje lehűlni, mondja Ladányi Balázs szokásos beharangozó videónkon. A Fehérvár csütörtök este zsinórban nyolcadszor lehet bajnok. Ehhez az Ifj. Ocskay Gábor-jégcsarnokban kell vernie a Dab.Doclert a finálé negyedik…..
Jégkorong Vienna-Fehérvár 6-5 2010.03.02 22:04:00
Őrült mérkőzést játszott kedd este a Vienna Capitals és a SAPA Fehérvár AV19. Állta edzője szavát a fehérvári alakulat, és igyekezett elrontani a bécsiek ünnepét. A házigazdák szereztek vezetést az első harmadban, a sok Volán emberhátrány ellenére történetesen egyenlő…..
Vasárnap nem sikerült megvalósítanunk azt, amit szerettünk volna, mondta blogunknak Énekes Lajos, a SAPA Fehérvár AV19 edzője. Elsősorban a speciális helyzetekben mutatott játékban volt nagy a különbség, ez döntött a bécsiek javára. A fehérváriak úgy utaznak Bécsbe, hogy…..
ardea 2010.03.02 21:57:16
@CoolPlax: Megtehetik. Amíg a pénz beszél...
A Bécsnek nyerni kellett, így beszélték meg a nagyokosok.
Jövőre is etikusan játszunk, és akármi lesz, Fehérvár mindig büszke lesz a sportszerű CSAPATÁRA!
Mint ahogy most is az!
ardea 2010.03.02 22:01:40
@gah: Így van! Szép szezon volt, sok szuper pillanattal!
Jó volt veletek végigszurkolni!
Köszi! ;)
ardea 2010.03.02 22:03:24
@gah: Jóccakát! :)
Jó mérkőzést láttunk kedden, bár egyik csapat sem ment úgy, mint az első találkozón, értékelt blogunknak Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője. Ma is a speciális játékhelyzetek dönthetnek Bécsben, és az, hogy melyik csapat lesz felszabadultabb. "Jól kezdtünk, az…..
ardea 2010.02.25 21:57:09
ardea 2010.02.25 21:59:40
ardea 2010.02.25 22:00:31
"A legjobbkor sikerült megszakítani nyeretlenségi sorozatunkat, mind Bécsben, mind a szezonban Ausztriában – értékelt Énekes Lajos a hősies vasárnapi bécsi siker után. – Fantasztikus teljesítményre volt szükség mindenkitől, játékosaink szinte hiba nélkül…..
Rebecca Varon alkotásait  egyszerűen muszáj megmutatnom Nektek. Gyönyörűségesek nemezelt képei, pihekönnyű tündérei, minden egyes darabja szinte gomolyog az ember szeme előtt, szobrászatba oltott gyapjúfestészet. Színpompás vattacukor mind, negédesség nélkül.Bevallom,…..
A Briancon vasárnap büntetőkkel 2-1-re legyőzte a Rouent, így a magyar válogatott védő megszerezte első trófeáját Franciaországban. A negyedik éve ott légióskodó 5-ös ötödik nekifutásra nyert valamilyen döntőt a Brianconnal. A francia kupa nagy presztízsű versenysorozat a…..
Újabb biztos győzelmet aratott a klagenfurti kisiklás után a Sapa Fehérvár AV19. Az ellenfél a Ted Sator által edzett Medvescak Zagreb volt, és a fehérváriak úgy vetették magukat a mérkőzésbe, ahogy azt az ínyenc szurkolók is elvárják, pillanatok alatt vezetést is szereztek…..
A magyar jégkorong-társadalom évek óta élen jár a jótékonysági akciókban. Eddig leginkább a rászorulókon segítettek a szervezők, ezúttal is így lesz, de kicsit másképp. A Ladányi Balázs által kitervelt gyűjtés célpontjai nem emberek, hanem kutyák. A válogatott csatár…..