Adatok
Lornh
0 bejegyzést írt és 449 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.
Most épp a hőkupola jelenséget beszéltem meg vele. És azt, hogy ismerhetem fel időben hogy egy ilyen telepszik a fejünkre hamarosan. No ,meg az ellene való védekezést.
És hogy vannak vízbomba nevű esőzések, amik ebből erednek és ezek a panelok közt, a városokban villámárvizeket okozhatnak. Az…..
Lornh
2026.06.14 18:31:34
@God Harald: merre mentek Hrvátszkában? tenger? lenn? fenn?
Én augusztusban megyek egy nagy koncertre Sarajevoba (Dino Merlin). Meg kell néznem a legendás énekeseket mielőtt meghalnak.
Én augusztusban megyek egy nagy koncertre Sarajevoba (Dino Merlin). Meg kell néznem a legendás énekeseket mielőtt meghalnak.
Lornh
2026.06.15 09:25:14
@God Harald: jah én is. Érzem is az évezredek súlyát

Egy jól sikerült vacsora után a számla körüli helyzet teljesen összezavarta, és végül eltűnt a lány.
Fedezd fel és használd! Érezted már igazán felszabadultnak magad társkeresés közben? Lépj be a Csajok és Pasik közösségébe, hogy az ismerkedés igazán könnyed legyen! Aki még nem tudja: a Csajok és…..
Nagy a delírium ballib berkekben, ilyeneket terjesztenek:
Szerintem lesz ugyanott meglepetés...
Az E = mc² a képletet Albert Einsteinnek tulajdonítják. Pedig tudománytörténeti és azon belül fizikatörténeti tény, hogy előtte más tudósok már feltárták és leírták. Einstein inkább csak, rutinos svájci szabadalmi hivatali előadóként, összeötvözte mások tudását, tett is hozzá némi egyéni és jobb…..
Lornh
2026.05.25 20:41:43
@Világnézet Netes Napló: nem kell annak a négyzetes sebességnek léteznie a valóságban, hogy számolni lehessen vele. A képlet az energia nevű végtelen nagyságú fizikai jelenséghez kapcsolódik. Az meg lehet bármekkora, nem?
Valahogy túl sima ügy volt ez a parlamenti választás. Első ránézésre talán nem, de van néhány körülmény, amit ha megvizsgálunk, meglehetősen gyanússá válnak a dolgok.
Először is Orbánról az élet már többször bizonyította, hogy ha nem is látnoki képességei, de rendkívül jó meglátásai vannak a…..
Lornh
2026.05.20 12:53:59
@F.M.J.: "pedig általában messze előrébb gondolkodik, mint amennyire a legtöbben egyáltalán ellátnak"
Azért lássuk be, ebben a mondatodban erős a vágyvezérelt elem.
Valóban volt idő amikor jól sakkozott a hatalommal, emberekkel, érdekekkkel. De simán az is lehet hogy ez kifújt. Mindent a nemzetközi lapra tett fel és nem gondolta hogy itthon megbukhat. És a bukás után meg már a külföldi politikus "barátainak" sem fog kelleni.
19-re lapot húzott.
Én nem értek egyet a fehér kesztyűs lovag utáni vágyakozással. Egy aberrált cinikus öntelt vezért csak egy hasonló képességű elvakult hatalom mániás másik ember tud legyőzni.
Jótét lelkeket, egyrészt-másrésztező értelmiségi bájolgókat megette reggelire az előző hatalom.
Azért lássuk be, ebben a mondatodban erős a vágyvezérelt elem.
Valóban volt idő amikor jól sakkozott a hatalommal, emberekkel, érdekekkkel. De simán az is lehet hogy ez kifújt. Mindent a nemzetközi lapra tett fel és nem gondolta hogy itthon megbukhat. És a bukás után meg már a külföldi politikus "barátainak" sem fog kelleni.
19-re lapot húzott.
Én nem értek egyet a fehér kesztyűs lovag utáni vágyakozással. Egy aberrált cinikus öntelt vezért csak egy hasonló képességű elvakult hatalom mániás másik ember tud legyőzni.
Jótét lelkeket, egyrészt-másrésztező értelmiségi bájolgókat megette reggelire az előző hatalom.
Az Amerikai Külügyminisztérium nyilatkozata szerint az ENSZ évtizedek óta dolgozik azon, hogy migránsokkal cserélje le a nyugati országok lakóit, és ebben a továbbiakban az USA nem szeretne részt venni, mint áldozat.
Engem mint alusapkást az érdekel elsősorban, hogy akik eddig irányították ezt a…..
Lornh
2026.05.17 09:16:04
@Deansdale: Az ám nagyon nagy baj, hogy abban a videóban semmi útszéli hangnem NEM volt, amire kollégáid rácuppantak, mint bullyingjuk dicső tárgyára. Ezzel ugye egyetérthetünk?
Idéznéd a fostos útszéli hangnemet MPtől? Konkrétan.
Idéznéd a fostos útszéli hangnemet MPtől? Konkrétan.
Lornh
2026.05.17 10:49:13
Lornh
2026.05.17 13:24:08
@Deansdale: Honnan jöjjenek ezek az idealizált politikusok?
Valami eltartott kisujjas őspolgári gőgöt látok amögött a vágykép mögött, hogy mit várunk egy ország miniszterelnökétől.
Ez itt nagyon nem az az ország, amire te vágysz. Itt megtörték már generációk sorának a gerincét. Lesöpörték a padlásokat, elzavarták a Zwackokat, itt Makrák kanalazták az asztalnál trikóban a pörköltet.
MP ehhez képest egy óriási előrelépés.
És amikor egy még hatalomban sem igazán levő miniszterelnököt vad dühvel támadtok, az nekem annyira kínos.
Múltkor hallottam egy érdekeset a nagyságrendekről.
1 millió másodperc az 11 nap
1 milliárd másodperc az 31 év.
na kb így arányul egymáshoz MP és OV hibái.
Valami eltartott kisujjas őspolgári gőgöt látok amögött a vágykép mögött, hogy mit várunk egy ország miniszterelnökétől.
Ez itt nagyon nem az az ország, amire te vágysz. Itt megtörték már generációk sorának a gerincét. Lesöpörték a padlásokat, elzavarták a Zwackokat, itt Makrák kanalazták az asztalnál trikóban a pörköltet.
MP ehhez képest egy óriási előrelépés.
És amikor egy még hatalomban sem igazán levő miniszterelnököt vad dühvel támadtok, az nekem annyira kínos.
Múltkor hallottam egy érdekeset a nagyságrendekről.
1 millió másodperc az 11 nap
1 milliárd másodperc az 31 év.
na kb így arányul egymáshoz MP és OV hibái.
Véget ért a híres neves, csilliárdokból megrendezett vizes vb. Azt gondolnánk elülnek a hullámok, elnyugszik mindenki szépen magának, de nem: Akkora a zajongás és csörömpölés, mintha az úszás körül mindenki egyszerre rugdosná a szaros bádogbilijét a medence szélére, hogy aztán a tartalmát…..
Lornh
2026.05.12 15:42:07
@látjátok feleim szümtükkel: demens vénember, legyünk türelemmel a végvonagló orbánmaffia agymosottjaival szemben.
Lornh
2026.05.15 09:59:41
@Neytiri1: az erkölcstelen jogszabályokat újra normálissá kell változtatni. Nem lehet továbbra is a gonoszság sötét erdőjébe befele rohanni. Vissza kell onnan fordulni, hogy kiérjünk a napfényre. Miért fáj ez neked?
Szerintem messze túlértékelik.
Képkocka a magyar TV adásából, kattintásra nagyobb méretben is látható, bár minek:
Ha fizetnék valami múzeumbelépőért és ezt kapnám cserébe, garantáltan visszakövetelném a pénzem...
Lornh
2026.05.09 18:16:56
@Frederick2: egyelőre te jövőjóslásból nyitsz tanszéket. Mi lenne ha megvárnánk mit hoz a jövő?
Az előreprófétáskodásba épp most bukott bele egy hatalmas nagypárt: mekkora arcuk volt a semmire, ugyebár?
Az előreprófétáskodásba épp most bukott bele egy hatalmas nagypárt: mekkora arcuk volt a semmire, ugyebár?
Lornh
2026.05.10 09:11:55
@Deansdale: az az út ahogy ez a mostani 30-40 háttérhatalmi dinasztia kialakult, az a mód, az a működés az emberiség sajátossága. Mert vannak kapzsibbak, erőszakosabbak, agyafúrtabbak akik annyi erőforrást gyűjtenek, harácsolnak hogy leigázzák a békés nagy többséget.
Ha felakasztod az egyik csoportot, pár év/évtized múlva kitermelődik a következő elnyomó dinasztia.
Látsz az emberi történelemben olyan korszakot ahol nem az uralkodó/alávetett szerepet játszotta az emberiség?
Ha felakasztod az egyik csoportot, pár év/évtized múlva kitermelődik a következő elnyomó dinasztia.
Látsz az emberi történelemben olyan korszakot ahol nem az uralkodó/alávetett szerepet játszotta az emberiség?

Egy férfival randizott, aki minden beszélgetést és élethelyzetet folyamatos versenynek tekintett.
Fedezd fel és használd! Érezted már igazán felszabadultnak magad társkeresés közben? Lépj be a Csajok és Pasik közösségébe, hogy az ismerkedés igazán könnyed legyen! Aki még nem tudja: a Csajok és…..
Lornh
2026.05.07 20:42:41
@God Harald: ilyen volt bukott nemzetvezető felebarátunk is, naki mindig harc kellett és ott neki nyernie.
Alapvetően libertáriusnak és kapitalistának tartom magam, és olykor úgy érzem már-már erőből szeretnék libertáriusabb és kapitalistább lenni, de nem hagyják. A Világgazdaság portáljáról idézek:
"A cégcsoport 2025-ös eredményei már előrevetítették a problémákat: a Volkswagen csoport adózás előtti…..
Lornh
2026.04.30 12:58:31
@Deansdale: mert az akkukat az önhordó karoszéria aljába szerelik és az is teherhordó elem, részt vesz a merevitésben. Teljesen más felépitést igényelne ha cserélhetőre akarnák.
Sajnos nincs erre még meg az akarat, pedig értelmes lenne.
Sajnos nincs erre még meg az akarat, pedig értelmes lenne.
Lornh
2026.05.01 09:31:48
@Deansdale: "fideszmédia sosem nyilatkozott oroszpártiként a konfliktusban"
nógrádigyuribácsi meg csókoltat meg a georg töpfe
nógrádigyuribácsi meg csókoltat meg a georg töpfe
Lornh
2026.05.07 15:48:01
@Deansdale: Schiffer elég gusztustalan volt, hogy a választások előtt az öt c. mocsokmédiában exponálta magát, ahol selyemmajmozták empét, de orbán egy szent állat volt, még emliteni se lehetett a hibáiát, hanem fantasztikus pragmatikus hatalomtechnikus volt.
Most meg hirtelen mennyire okos lett ez a siffer gyerök hogy cimlapot kap az indexen a fidesz birálata.
Megérjük még a hontandrás tisza párttagságát is vajon?
Most meg hirtelen mennyire okos lett ez a siffer gyerök hogy cimlapot kap az indexen a fidesz birálata.
Megérjük még a hontandrás tisza párttagságát is vajon?
Két héttel ezelőtt a Fidesz történelmi vereséget szenvedett. Kár szépíteni: a választók egyértelművé tették kormányváltó szándékukat. Az elmúlt 14 nap során elemzők hada igyekezett feltárni az okokat és a felelősöket, valamint arra is sokan keresik a választ, hogy mi lesz Orbánék…..
Lornh
2026.05.05 11:46:19
Lornh
2026.05.05 11:51:53
@Alöksz Róz Unbanned: Balásy cége semmit nem ér kitömött állami propaganda megrendelések nélkül. Zéró az értéke.
Lornh
2026.05.05 14:38:32
@birkamenet: teljesen naiv és élettapasztalatlan mondás, hogy nem lehet 1-2 milliót elkölteni: vannak szállodák ahol egyetlen éjszaka kerül egy millióba (3000 USD). Egyetlen éjszaka.
Magán yach személyzettel, magán repülő == havi százmilliós pénzszórás is megvalósítható.
Magán yach személyzettel, magán repülő == havi százmilliós pénzszórás is megvalósítható.
"Nem szeretek főzni, mosogatni, vasalni, takarítani." - halljuk a nőktől."Ne cselédet meg szakácsnőt keress." - halljuk szintén a nőktől, de már a férfiaktól is...
Lornh
2026.05.04 13:40:57

Minden rendben volt köztük – csak épp hiányzott az a plusz, ami miatt a nő igazán várta volna a következő találkozást.
Fedezd fel és használd! Érezted már igazán felszabadultnak magad társkeresés közben? Lépj be a Csajok és Pasik közösségébe, hogy az ismerkedés igazán könnyed legyen! Aki még nem…..
Lornh
2026.05.01 11:15:06
Lornh
2026.05.03 11:51:49
@Sztravinszka: persze majd megöregszik. De addig! mi van addig?
Kell a szikra, a kovakő a láva a bugyborék a kilövellés a spriccelés és mindenis
Kell a szikra, a kovakő a láva a bugyborék a kilövellés a spriccelés és mindenis
Lekértem a TB-től a nyugdíj jogosultságra vonatkozó adatokat, mert a munkahelyen a könyvelő is szarul számolja az éves szabadságokat. Arra jöttem rá, hogy az összes munkahely után az állam az, ami a legjobban megkárosított életem során. És maguk a munkahelyek. Mindegy hogy állami hely volt, vagy…..
Lornh
2026.04.28 14:59:16
@szociál: most mondták hogy orbánnak is jár titkár meg szolg.autó meg testőrség bukott miniszterelnökként is. Krvára kiváncsi vagyok megy-e börtönbe.
Félő hogy a milliónyi hive kimenne az utcára őérte... bár a fene se tudja
Félő hogy a milliónyi hive kimenne az utcára őérte... bár a fene se tudja
Lornh
2026.04.28 20:06:22
@jajnemár: hát nem is igen hiszem ezt hogy börtönbe megy. Nekem a száműzetés is megfelel: Rodostóba mehetne nagy elődje nyomán.
Lornh
2026.04.28 21:03:00
@God Harald: Asszemércbányánál volt egy durva sztori, hogy bezártak egy aknát és kiküldtek két melóst hogy a többszáz méter mélyre menő páncélkábelt mentsék ki az aknából. Azok meg fentről mentek lefele a lifttel és a tetején hagytak egy bilincset és mentek lefele és lángvágóval vagdosták le a tartó bilincseket a kábelről.
Aztán nyilván az az egyetlen bilincs fenn nem bírta a terhelést ás rájukszakadt a kábel és lezuhantak az akna mélyére. A rájuk zuhant kábel szerteszét vagdosta a két embert úgyhogy nem lehetett megkülönböztetni melyik testrész kié volt.
Aztán nyilván az az egyetlen bilincs fenn nem bírta a terhelést ás rájukszakadt a kábel és lezuhantak az akna mélyére. A rájuk zuhant kábel szerteszét vagdosta a két embert úgyhogy nem lehetett megkülönböztetni melyik testrész kié volt.

Az illuzionista egy olyan előadóművész, aki grandiózus, látványos elemekkel tűzdelt előadással kápráztatja el a közönséget. Vizuális technikai és mozdulatművészeti komponensek alkalmazásával, úgynevezett látványdinamikai elemekkel fokozza az előadás intenzitását, hangulatát és energiáját, így érve…..

Számos kompetens személy kritizálta már a nemzetbiztonsági szakszolgálatok működését. Nem konkrétan a Nemzetbiztonsági Szakszolgálat, tehát a technikai háttér működését, sokkal inkább az Alkotmányvédelmi Hivatalt. Habár a szolgálatot vezető tábornok főigazgató egy kiváló szakember, az AH hányatott…..
Lornh
2026.04.09 09:35:15
@Neytiri1: Érdekes, hogy szidod az európai politikát és azt vizionálod hogy orbán más mint ők. Aztán telerakja szennyező mérgező akkugyárakkal az országot ahol éhbérért rabszolga fülöp-szigeteki meg kinai munkásokat foglalkoztat. És ez szerinted jó, mert orbán csinálja, aki ellene van brüsszelnek.
Mi a te logikád ebben? Mit tesz jól orbán?
Mert hogy migráns munkásokkal vannak tele az akkugyárak és a rogán zsebébe menő letelepedési kötvényekért meg schengeni útlevelet osztogat akárki ázsiai oligarcháknak. Ez a te értékrendedben jó pont?
Mi a te logikád ebben? Mit tesz jól orbán?
Mert hogy migráns munkásokkal vannak tele az akkugyárak és a rogán zsebébe menő letelepedési kötvényekért meg schengeni útlevelet osztogat akárki ázsiai oligarcháknak. Ez a te értékrendedben jó pont?
Lornh
2026.04.09 10:40:55
@Neytiri1: csak pont arra nem válaszoltál, hogy orbán mivel hozott jobb életet a magyaroknak, azzal hogy ellenállt a "brüsszeli bohócoknak". Amúgy nem állt ellen, csak neked bábozta ezt el, de sebaj.
Annyira elvakít ez az EU ellenesség ami már torz gondolkodást eredményez nálad, mindegy milyne áron csak orbán maradjon, mert ő a megmentő szent.
Annyira elvakít ez az EU ellenesség ami már torz gondolkodást eredményez nálad, mindegy milyne áron csak orbán maradjon, mert ő a megmentő szent.
Lornh
2026.04.22 09:32:51
@Deansdale: "z, hogy koncerteken, színházakban, iskolákban, "független" médiafelületeken és a szocmédiában folyamatosan ordítva O1G-ztek szerinted nem propaganda?"
NEM!
Az független vélemény nyilvánítás. A koncertre látogató fideszes fiatalokat senki nem fizette meg azért hogy mocskosfideszesezzenek meggyőződésük ellenére.
Kérlek ragaszkodjunk a szavak jelentéséhez!
Propaganda= céltudatos, tervszerű befolyásolási tevékenység, amelynek célja eszmék, politikai nézetek, vagy ideológiák terjesztése és a közvélemény alakítása. A propaganda gyakran egyoldalú, érzelmekre ható üzeneteket használ a meggyőzés érdekében. A hatalom által busásan megfizetett alkalmazottk, ún propagandisták főállású munkájukban terjesztik a nézeteket, melyek nem kizárólagosan a saját meggyőződésük, de annak láttatják.
NEM!
Az független vélemény nyilvánítás. A koncertre látogató fideszes fiatalokat senki nem fizette meg azért hogy mocskosfideszesezzenek meggyőződésük ellenére.
Kérlek ragaszkodjunk a szavak jelentéséhez!
Propaganda= céltudatos, tervszerű befolyásolási tevékenység, amelynek célja eszmék, politikai nézetek, vagy ideológiák terjesztése és a közvélemény alakítása. A propaganda gyakran egyoldalú, érzelmekre ható üzeneteket használ a meggyőzés érdekében. A hatalom által busásan megfizetett alkalmazottk, ún propagandisták főállású munkájukban terjesztik a nézeteket, melyek nem kizárólagosan a saját meggyőződésük, de annak láttatják.
Gyakorlatilag a rendszerváltás óta folyamatosan halljuk a baloldaltól, hogy nyugaton mindenjó, itt meg mindenszar, innen le kell lépni. Az EU-belépéskor is az volt a szlogen náluk, hogy végre szabadon le lehet lépni. A fidesz kormányzása alatt csak felerősödött ez a duma - nem akkor, és nem Orbánék…..
Lornh
2026.04.15 13:53:28
@Szergej Csagajev: osztom az aggodalmaidat, de az én keskeny kis vállaim nem bírják el az egész nyugati civilizációt fenyegető veszély terhét.
Te miért involválódsz ilyen mélyen egy téged ennyivel meghaladó problémába?
Te miért involválódsz ilyen mélyen egy téged ennyivel meghaladó problémába?
Lornh
2026.04.15 15:58:41
@Glokta: azt se hirdették a kampányban ugyebár, hogy amint megnyerik a választásokat rögtön eltörlik a KATA-t.
Lornh
2026.04.20 19:42:23
@__NEHALEM__: na de pont ezt csinálta orbán is, akkor ez neked ismerős és szerethető világ: a győztesnek ez a dolga, ezt várja el tőle a "nép".
Alig várom hogy megvalósítsd amit ígértél, az európai bérektől kezdve a zéró lopáson át a kacsalábon forgó oktatásegészségügyig.
Hajrá! :)..
Lornh
2026.04.16 13:33:53
@Szergej Csagajev: igen, de ez a dologk normális menete: majd a migránsok második nemzedékke amelyik ájfonokat cserélget és amldivra utazgat mert középosztálybeli lett (ha sikerül neki) akkor ők sem fognak már gyereket szülni.
Igen, valaminek a végpontjához értünk és ez nem zsidó világösszeesküvés.
Vagy ha neked ez vígasz akkor higgy ebben.
Az kényelmes, mert csak a zsidóktól kell megszabadulni és kányaán lesz a Földön.
Igen, valaminek a végpontjához értünk és ez nem zsidó világösszeesküvés.
Vagy ha neked ez vígasz akkor higgy ebben.
Az kényelmes, mert csak a zsidóktól kell megszabadulni és kányaán lesz a Földön.
Lornh
2026.04.16 13:36:20
@Deansdale: unokám budai óvodába jár, nem szegregátum, fehér középosztálybeli szülők gyerekei és ennyi problémás adhd és egyéb elmeproblémás gyereket nehéz összelapátolni. Traumatizálódott a kissrác, mert ő normális.
Lornh
2026.04.16 14:27:22
@-JzK-: persze ez is egy forgatókönyv, és valós veszély is. Az USA-ban az iskolai lövöldözések mekkora százalékát követik el az imámok által agymosott tinik?

Egy sráccal randizott, aki annyira biztos volt mindenben, hogy végül azt is jobban tudta nála, ő mit gondol.
Fedezd fel és használd! Érezted már igazán felszabadultnak magad társkeresés közben? Lépj be a Csajok és Pasik közösségébe, hogy az ismerkedés igazán könnyed legyen! Aki még nem tudja:…..
Lornh
2026.04.11 11:13:09
@Kovacs Nocraft Jozsefne: na pedig ez egész jó sztori, simán életszerű. Kellene bele több fordulat persze, de szódával elmegy.
Szóba került több általam látogatott platformon is Asha Sharma, aki immár a Microsoft-nál vezeti az Xbox divíziót. A legtöbben csak a szokásos woke dumát tolják vele kapcsolatban, hogy az ő női ill. indiai mivolta nem jelent semmit, biztosan ő a tökéletes jelölt a pozícióra, jobb nem volt, ésatöbbi.…..
Lornh
2026.04.01 12:48:20
@Manfréd Zaturek: inkább a gödi szennyezés eltussolása és megengedése a súlyos bűn. Egy külügyminiszter miért ne beszélhetne a kollegájával.
De benne van a pakliban hogy kijön majd valami szaftos anyag közvetlen a választások előtt. Most csepegtetik.
A századossal is már februárban elkészült az interjú.
De benne van a pakliban hogy kijön majd valami szaftos anyag közvetlen a választások előtt. Most csepegtetik.
A századossal is már februárban elkészült az interjú.
Lornh
2026.04.11 11:00:08
@Deansdale: az lehet a cél, hogy azokra a területekre NE telepedjenek le az emberek, legyen egy biztonsági sáv.
Azért elég egyoldalú információkból fabrikálsz világnézetet.
De nem cáfolom az ítéletedet ez ügyben, ám hiányzik az hogy több oldalról meg legyen világítva egy történet.
Azért elég egyoldalú információkból fabrikálsz világnézetet.
De nem cáfolom az ítéletedet ez ügyben, ám hiányzik az hogy több oldalról meg legyen világítva egy történet.

Hétköznapok katonája
Süket fülek krónikása
Üres tervek temetője,
Titkok hűséges őrzője.
Őrült álmok mecénása
hűtlen asszony rongybabája
Szürke arcok görbe tükre,
Titkok hűséges őrzője.
Álarc nélkül ennyit érsz
Titkodat drágán adod
Százszor kértél, egyszer adsz
Ez mind titok…..
Lornh
2026.04.06 15:49:47
@Mr Falafel: Emlékezzünk egy kicsit, hogy kik is ocsmánykodtak és állatiaskodtak a tévé székház ostromakor? Hmmm... A ti fajtátokra jellemző az erőszak, itt pár kommentel feljebb pont te akartál polgárháborút meg erőszakot. Már nem is emlékszel miket irkálsz, ugye?
Lornh
2026.04.06 16:26:17
@Mr Falafel: szegénykém, te teljes lelki meghasonlottságban vagy, ilyen kis ökölbeszorult pici gyerek.
Lornh
2026.04.08 20:21:52
@Ma született bálvány: "megelőzni egy erre esetlegesen válaszként érkező megtorló terrotámadást"
Naivságod még a rosszindulatodnál is nagyobb. Egész elképesztő logikai bukfenceket tudsz generálni, ha a kedvenceid megvédése a cél. Igazából kezdelek csodálni.
Naivságod még a rosszindulatodnál is nagyobb. Egész elképesztő logikai bukfenceket tudsz generálni, ha a kedvenceid megvédése a cél. Igazából kezdelek csodálni.
A legalapabb, temus párkapcsolati szakértő is megmondaná az alábbi alapigazságot, ha kérdeznék:
Egészségesen kapcsolódni csak két független ember tud, aki már lezárta magában az előző kapcsolatokat...

A lány eleinte csodálkozik, hogy a flegma stílust hirtelen értelmes sorok váltják fel, és bár érdekes témákat boncolgatnak, valahogy gépízű az egész. Aztán jött az első találkozó...
Fedezd fel és használd! Érezted már igazán…..
Lornh
2026.03.19 07:54:06
@God Harald: igaz! klasszikusokat csak pontosan!
Mint Petőfi Sándor, aki nézte hogy úszik a dinnyehéj a disznófejű nagyúr folyóján.
Mint Petőfi Sándor, aki nézte hogy úszik a dinnyehéj a disznófejű nagyúr folyóján.
Lornh
2026.03.20 10:25:32
@God Harald: azjó mert melegit a szar még sokáig. Én tervezek áttérni a fényevésre és akkor nincs szarás már.
Lornh
2026.04.06 18:33:47
@Figy L Ő: ennél már a politika is jobb. Minek szivatod magad ezt olvasni?

Amikor a tudomány dogmatikussá válik, s többé nem képes szolgálni az emberiséget, minden korban megjelennek a fanatikusok és agresszív, felfokozottan szenvedélyes, kompromisszumot nem tűrő viselkedésükkel dominanciát gyakorolnak a társadalmakban. Számomra teljesen nyilvánvaló, hogy a mai,…..
Lornh
2026.03.20 15:05:20
@Ma született bálvány: mire nem találsz szavakat? kirabolni egy legálisan bejelentett pénz szállítmányt amihez semmi köze orbánnak? Izgalmas meghasonlott világod lehet neked.
Fegyvereket akartak találni hogy ráverjék a tisza pártra de nem jött be nekik, mert csak pénz volt. Ebben is elbuktak a haverjaid :-)P
Fegyvereket akartak találni hogy ráverjék a tisza pártra de nem jött be nekik, mert csak pénz volt. Ebben is elbuktak a haverjaid :-)P
Lornh
2026.03.23 10:35:08
@Ma született bálvány: Az óvodás szintű személyeskedés nem válasz a feltett kérdésre.
De megértem, hogy kínos a gazdád rablóakciója és ezt nem lehet már kimagyarázni.
De megértem, hogy kínos a gazdád rablóakciója és ezt nem lehet már kimagyarázni.
Lornh
2026.03.24 11:39:12
@Ma született bálvány: negy kár hogy fidesz szektás zombi vagy. Lehettél volna értelmes ember is, meg lettek volna rá a képességeid.
Ugyan miért is aggódnánk, ha a döntések hideg fejjel születnek? Nagyon hideggel!..
Belépve többet láthatsz. Itt beléphetsz

Ezért kell az ilyen felvételeket duplán jelszavas ZIP-ekbe tömöríteni.
Volt egy horvát énekesnő is akinek szintén így lopás útján kikerült a házipornója, pláne hogy egy bulvár oldal tette ki. Ő is majdnem beleroppant szegény.