freddyD

4237 bejegyzést írt és 9253 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Corona Brassó–DAB 4-1 Greg Lindqvist: – Nem vagyok maradéktalanul elégedett, mert még mindig sok az egyéni hiba, de a fő célunkat, az év utolsó hazai meccsén a három pont begyűjtését, és hogy az esztendőt a top ötben zárjuk, teljesítettük.Corey Bricknell: – Erőteljesen játszottunk, a…..
Erős kerettel megy Norvégiába a magyar válogatott..
freddyD 2018.12.05 11:29:55
@Speedking: Amúgy igen. Ő régen nagyon nem volt pontgyártó, most meg lila karrierje alatt legjobb formáját mutatja, erre ki van selejtezve. Holott gyors, harapós és legfontosabb pillanatokban villant.
Szilassy nem nagyon lobbizhat érte
freddyD 2018.12.09 15:18:17
@trollfeeder: Hát ha nem hívják meg, nem fog kiderülni
Szeles Martin a hét Erste Liga-játékosa..
freddyD 2018.12.06 16:14:46
Vienna Capitals II–Dunaújvárosi Acélbikák 11-4 Santeri Heiskanen, vezetőedző, Vienna Capitals: „Ha tizenegy gólt szerzünk, csakis boldog lehetek. Voltak kisebb problémáink minden harmadban a saját kapunk előtt, de ha ennyi gólt lövünk, akkor igazából nem érdekel. Nagyszerű győzelem volt,…..
Jégkorong komment blog Vasas - UTE 2018.11.30 07:58:00
freddyD 2018.11.30 19:54:43
@Uteapu: elég takaréklángon játszunk, de még így is elég lesz. Elég szar felpörögni egy Vasas ellen, de azért lehetne kicsit több beleélés.
Bécsben javíthat a DAB..
freddyD 2018.11.30 19:34:44
freddyD 2018.11.30 19:16:57
@Fermentátor: Egy bíró ismerősöm erre azt mondta, hogy "szoros állásnál az utolsó percekben csak akkor, ha törik"
Filmbarátok Podcast #156 (November 2018) 258 perc   Beszélgetnek: Blacksheep, Sorter, Gergő, freddyD Téma: -Karácsonyi rovatunk (00:10:37)-Legendás állatok: Grindelwald bűntettei (00:39:06)-Nyughatatlan özvegyek (01:02:25)-Ruben Brandt, a gyűjtő (01:28:38)-Egy nap (01:51:33)-Halloween (2018)…..
A Titánok szeretnék meglepni a Fradit is..
freddyD 2018.11.26 21:01:09
Garrett Clarke visszament oda, ahonnan jött..
freddyD 2018.11.25 17:54:04
Vincze Péter az UTE-ban folytatja..
freddyD 2018.11.22 08:15:50
@trollfeeder: Rusk eddigi lilás teljesítményét nézve annyira azért nem csodálkozom, hogy elengedték. 7 meccs, nulla pont, -3-as mutate. Nagyon nem agilis (testi méretei miatt valahol várható volt), kicsit lassú, ellenben a büntetőpadon már otthonosan érzi magát. Én személy szerint a Pokornyit inkább hagynám érvényesülni helyette, de remélem rám cáfol a szezon maradékában.
A Gyergyói HK besurranhat az első hatba..
freddyD 2018.11.19 13:53:52
@21 ezer Ft: Mert ők nézik a frankó ingyenes streameket itthonról, mi meg fizethetnénk.
freddyD 2018.11.20 17:06:36
@horivan: Nem tudom, de ha igen (és gonosz lennék) akkor azt mondanám, hogy jó eséllyel a magyar adófizetők
Filmbarátok Podcast #155 (November 2018) 165 perc   Beszélgetnek: Anna, Gergő, freddyD Téma: -X – A rendszerből törölve (00:34:47) -Bohém rapszódia (00:52:24)-Ami nem öl meg (01:25:48)-The night comes for us (01:44:40)-Komfortos mennyország (02:03:59)-Street dreams (02:24:15)     A…..
freddyD 2018.11.16 16:01:22
@Szakál Zsombor: Persze, kertmozi azért kicsit más kategória. Annak teljesen más az atmoszférája (és nincs is annyira sötét, mint egy teremben).

Anna valóban izgult kicsit, de ez természetes. Ennek ellenére szerintem egyáltalán nem volt kis visszafogott és kivette a részét a beszélgetésből :)
UTE–DEAC 6-2 Szilassy Zoltán: – Megérdemelten nyertük meg a mérkőzést, s most a fegyelem volt a két csapat között a döntő különbség. Az emberelőnyös játékunk jól működött, de öt az ötben is mi voltunk fölényben, elégedett vagyok a játékosokkal..
Schiller-Vasas HC–DAB 4-5 Revák Zoltán, Vasas, másodedző: „Szeretnék gratulálni a csapatunknak a mai teljesítményhez, örülünk, hogy ismét pontot tudtunk szerezni. A meccs első felében akadozott az emberhátrányos védekezésünk, ebből gólokat kaptunk, tetemes előnyt szerzett az ellenfelünk. A…..